Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Firma Constructor funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 1990 r. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele inwestycji, zdobywając niezbędne doświadczenie i wiedzę o najnowszych rozwiązaniach technicznych i materiałach stosowanych w budownictwie. Zatrudniamy dośwadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy sprzęt do prowadzenia robót zgodnych z profilem naszej działalności. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje jak również klientów indywidualnych.

Experienced constructors pointing location on house layout

Doradzamy

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dbamy o nawet najmniejszy szczegół, tak aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia, naszym Klientom proponujemy takie rozwiązania, które są efektowne, trwałe, łatwe w utrzymaniu, a przede wszystkim by długo cieszyć nimi oko. Dbając o wysoką jakość naszych usług, pracujemy na najwyższej jakości materiałach. Oczekiwania Klientów staramy się spełniać w stu procentach, o czym może świadczyć chociażby liczba zrealizowanych projektów, jak również fakt, iż większość nowych Klientów trafia do nas z polecenia.
Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Naszą misją jest nie tylko budowanie solidnych, pięknych i funkcjonalnych produktów i konstrukcji dla naszych klientów, lecz także nawiązywanie długotrwałych i pełnych zaufania relacji. Większość naszych projektów jest rezultatem rekomendacji ustnych poprzednich klientów. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby dobrze wykonywać swoje zadania. Wierzymy również w używanie materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić naprawdę doskonały produkt końcowy — za każdym razem.

Finishing Drywall Walls

Remonty i wykończenia wnętrz

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Zobowiązujemy się zapewniać naszym klientom szeroką gamę usług z gwarancją jakości i precyzji.

Workman warming building facade

Elewacje

Świadczymy usługi z zakresu wykonywanie izolacji termicznych zewnętrznych wraz z malowaniem elewacji. Usługa współcześnie kojarzona jest.

Home Construction - The Stages of Building a Home

Budowy od podstaw

W ramach naszych usług budowlanych oferujemy zarówno generalne wykonawstwo i realizację inwestycji w całym procesie budowy.

Zalety Współpracy z nami

Oferujemy kompleksowe usługi. Otaczamy klientów opieką od samego początku pojawienia się marzenia o wybudowaniu inwestycji.

PROFESJONALIZM

Doświadczenie. To ono pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług i wykorzystywanie najnowszych technologii remontowo – budowlanych.

TERMINOWOŚĆ

Terminowość, zaangażowanie, skrupulatność. Takie wartości przyświecają działaniom naszej firmy budowlanej. Pracujemy z pasją, stawiając na profesjonalizm i najwyższą jakość.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Świadczymy usługi budowlane, jak i remontowe, specjalizujemy się w budowie domów. Służymy też pomocą w zakresie remontów generalnych i termomodernizacji budynków.

Masz Pytania ?

Oferujemy Darmową Wycenę, zachęcamy do składania pytań 

Formularz Kontaktowy