ŚWIAT PROFESJONALNEGO FRYZJERSTWA!

HairDresser to zespół doświadczonych fryzjerów damskich i męskich, którzy w swojej codziennej pracy kierują się pasją i niebywała koncentracją na detalach. Styliści dopasują cięcie do kształtu twarzy i struktury włosa, dobiorą odpowiedni kolor oraz pielęgnacje.

Salon HairDresser

Praca stylistów pomaga kobietom i mężczyznom wyrazić siebie, pokazać światu ukrytego piękno. W Milek Design dbamy o to z pełnym zaangażowaniem, czerpiąc z pracy radość, którą możemy z Wami dzielić. Ta praca jest połączeniem pasji, sztuki i nieograniczonej wyobraźni. Stworzenie fryzury wymaga nie tylko sporej dawki kreatywności i elastyczności, ale też umiejętności słuchania, rozumienia potrzeb i indywidualności. Troszczymy się o spełnianie Waszych potrzeb, dlatego kiedy zadowoleni klienci wracają do nas, dostarczają nam satysfakcji nie do opisania. Stylista pięknych fryzur to osoba, która potrafi zadowolić najbardziej wymagających. My nieustannie rozwijamy się w tej dziedzinie, wykorzystując pełen wachlarz naszych możliwości, sięgamy coraz wyżej.

Strzyżenie

Regeneracja włosów

Masaż włosów

Koloryzacja

Modelowanie

Strefa Relaksu

Oferta Specjalna

Zestawy upominkowe

Vouchery

Olejki

Kosmetyki

Umów swoją wizytę już teraz!

Pragniemy abyś wiedziała, że jesteś dla nas nie tylko klientem – Jesteś wyzwaniem. Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna Twoich włosów, wydobycie i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.