Łódź ul. Wschodnia 2

Pon - Pt 8:00 - 16:00

700-300-200

Usługi księgowe dla Ciebie i Twojej Firmy

Zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji, proponując o wiele szerszy zakres usług, niż inne biura rachunkowe.

Poznaj nas bliżej

Biuro KONSULTANT powstało z połączenia pasji i kompetencji

Nasz zespół doradców podatkowych, samodzielnych księgowych oraz prawników zapewnia kompleksowe wsparcie przedsiębiorcom działającym w kraju oraz prowadzącym działalność transgraniczną.
Wspieramy przedsiębiorców działających m.in. w branżach IT, deweloperskiej, budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, energetycznej, produkcyjnej, medycznej.
Naszym celem jest dostarczać praktyczne rozwiązania dla Państwa biznesu.

Co nas wyróżnia ?

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I INICJATYWA

Pracujemy razem z naszymi klientami, omawiając szczegółowo cel, jaki chcemy wspólnie osiągnąć dzięki naszej współpracy. Znając go, aktywnie zabiegamy o to, by realizacja zadań przebiegała płynnie, komunikując wszelkie potrzeby czy uwagi dotyczące możliwych utrudnień i wąskich gardeł.

NIEPRZERWANA PRACA NAD JAKOŚCIĄ OBSŁUGI

Filozofia „continuous improvement” wskazuje nam kierunek rozwoju i kształtowania oferowanych przez nas usług. Pracując stale nad usprawnieniem procesów i tworzeniem nowych procedur, oferujemy klientom usługi na miarę jutrzejszych oczekiwań.

LINIOWE PODEJŚCIE DO KLUCZOWYCH ZADAŃ

W odróżnieniu od wielu biur na krajowym rynku w naszym biurze dokumenty księgujemy codziennie. Znamy wagę bieżącego dostępu do informacji finansowej, która często decyduje o strategii działania firmy.

SKUPIENIE NA ORGANIZOWANIU ZALEŻNYCH PROCESÓW

Zarówno na obszar księgowości, jak i na jakościową obsługę kadr i płac, składają się liczne, zależne od siebie zadania, których ułożenie definiuje finalnie otrzymywany rezultat. Pozostawienie tak kluczowej części prowadzenia firmy w rękach jednej czy dwóch osób niejako wyznacza górną granicę możliwości rozwoju firmy.

PARAMETRYZACJA WEDŁUG POTRZEB

By precyzyjnie dopasować proponowane rozwiązania do Państwa aktualnych potrzeb, wspólnie z Państwem dbamy o przeprowadzenie drobiazgowej analizy i sprawdzenia wydajności obecnie realizowanych procesów.

WIELOPOZIOMOWE WSPARCIE TECHNOLOGIĄ

Tempo rozwoju technologicznego bywa czasem powodem wymuszonych zmian. Naszym zdaniem jednak, kadry, płace i księgowość mogą czerpać wiele korzyści z wykorzystania nowych możliwości IT.

Odbiór dokumentów w cenie usługi

Przyjedziemy po dokumenty, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na ważniejsze sprawy.

Dane kontaktowe :

Pon - Pt 8:00 - 16:00

Łódź ul. Wschodnia 2

700-300-200

kontakt@konsultant.pl

Copyright © 2022 Smart-agency.pl