Witamy w SPEED AUTO

Nasza doświadczona ekipa świadczy szeroki zakres usług w obszarze mechaniki, elektryki oraz elektroniki pojazdów osobowych.

SPEED AUTO

Kompleksowo naprawiamy auta wszystkich marek, na gwarancji jak i po niej.

0 +

Doświadczenia

0 +

Ukończonych projektów

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Gwarancja serwisowa

0 +

Doświadczenie

SPEED AUTO

Twój samochód w dobrych rękach!

Oprócz pojazdów z napędem konwencjonalnym zajmujemy się również kompleksową diagnostyką i naprawami samochodów z napędem elektrycznym oraz hybrydowym. Nasza ekipa na bieżąco dokształca się w tematyce naprawy pojazdów hybrydowych i elektrycznych, podążając za zwiększającym się rozwojem technologii i wymogami rynku.

Usługi blacharsko - lakiernicze

Przetarcie zderzaka na parkingu ? Obite drzwi od sąsiada ? Odpryski na frontowej części samochodu ? Niezależnie od skali uszkodzenia lakieru - dysponujemy wiedzą oraz technologią, aby usunąć szkodę lakierniczą - zarówno z środków właściciela samochodu jak i w formule likwidacji szkody z ubezpieczenia.

Naprawa po kolizji

Zapewnimy samochód zastępczy na czas naprawy, a Ty zyskasz pewność i gwarancję jakości autoryzowanego punktu napraw.

MODYFIKACJA SAMOCHODU

Nie ulega wątpliwości, iż każdy z nas chciałby poruszać się szybkim i niezawodnym samochodem. Dlatego, producenci samochodów w większości pozwolili na przeprowadzenie dowolnych modyfikacji. Chcąc ulepszyć pojazd na wstępie rodzi się pytanie od czego zacząć? Niezbędne jest uwzględnienie zasobów finansowych, które możemy przeznaczyć na ten cel. Kolejna kwestia to dokładne przemyślenie modyfikacji, które chcemy zastosować. Mamy mnóstwo możliwości, jednak warto pamiętać, aby wszystkie z nich były przeprowadzone zgodnie z wymogami prawnymi.