Wzornictwo to nasza pasja.

Klientom poszukującym unikalnych projektów mebli na wymiar zapewniamy najwyższy poziom obsługi.

20

Lat Doświadczenia

Darmowa Wycena

DARMOWA WYCENA

Pomoc w aranżacji wnętrza

Odznaczamy się wiedzą i umiejętnościami w zakresie aranżacji wnętrz komercyjnych i prywatnych. Gwarantujemy Państwu rzetelne podejście do zlecenia i szereg propozycji aranżacyjnych, które będą miały okazję jak najlepiej sprawdzić się w przypadku Państwa domu lub mieszkania.

0
UKONCZONYCH PROJEKTÓW
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
LAT DOŚWIADCZENIA
KAJUH

CO NAS WYRÓŻNIA?

PROJEKT

Dzięki profesionalnym maszynom nasz zakład stolarski jako producent mebli na zamówienie jest w stanie zrealizować każdy projekt.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszyn unikamy wypadków przy pracy. To właśnie wyróżnia nasz zakład stolarski w Warszawie.

MATERIAŁY

U nas zawsze znajdziesz renomowane, najlepsze marki. Jako producent cenimy sobie staranność wykonania Twoich mebli na zamówienie.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy ściśle z architektami, a także projektantami - co daje nam przewagę nad innymi. Cenimy sobie jakość i zadowolenie klienta.

FINANSE

Dzięki technologi oraz wydajności maszyn jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt mebli na wymiar w rozsądnej cenie.

TERMINOWOŚĆ

Jest to naszym aktywem w dążeniu do doskonałości oraz maksymalnego zadowolenia z naszych usług.

CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ STOLARNI?

Nasza stolarnia wykona wszystko co możliwe z drewna, meble drewniane to nasza specjalność. Wykonaliśmy już nie jeden projekt dla naszych klientów. W naszej stolarni szczególnie cieszą się meble kuchenne pod wymiar. Działamy na terenie całej Polski a nasza stolarnia znajduje się w Łodzi w bardzo prosty sposób można składać zamówienia przez internet lub drogą telefoniczną.