Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna Veterna powstała z wielkiej pasji, zaangażowania i miłości do zwierząt.

Leczymy z pasją,
bo kochamy zwierzaki !

Zapewniamy kompleksową opiekę weterynaryjną

Nasza przychodnia powstała z wielkiej milości do zwierząt. Chcieliśmy stworzyć miejsce, chętnie odwiedzane przez właścicieli i ich pupili, gdzie każdy zwierzak otrzyma fachową i życzliwą pomoc. Pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu! W trosce o naszych podopiecznych staramy sie stworzyć jak najlepszy komfort leczenia. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy specjalnie przygotowany gabinet przyjęć, salę chirurgiczna dostosowaną do potrzeb małych zwierząt, aparaturę do tlenoterapii, najlepsze dostępne leki, preparaty i diety weterynaryjne.

Vet and pet

Czemu nasz gabinet ?

Jesteśmy przekonani że stawiając na profesjonalizm i merytoryczną współpracę z innymi specjalistami I laboratoriami zapewnimy Państwa podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie.

Osiągamy to dzięki stosowaniu przez naszych lekarzy najnowszych zdobyczy medycyny weterynaryjnej i technik medycznych.
Oferujemy Państwu i naszym pacjentom profesjonalnie przygotowane gabinety , salę zabiegową oraz zaplecze diagnostyczne wyposażone w wysokiej klasy USG, RTG, EKG, aparat do anestezji wziewnej,urządzenia do badania morfologicznego i biochemicznego krwi, moczu, mikroskopy i wiele innych.

Każdemu pacjentowi Zapewnimy kompleksową opiekę weterynaryjną, ciepłe i troskliwe przyjęcie, poświęcimy czas i uwagę oraz pełne zaangażowanie. Naszą wiedzę i kwalifikacje wspomaga wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny.