Odkryj nasze Przedszkole

Witamy w EduKids

Nasze Przedszkole to idealne miejsce dla dzieci i rodziców poszukujących w Łodzi przedszkola, które pielęgnuje w maluchach kreatywność, wyobraźnię, a przede wszystkim wiarę we własne możliwości.

EduKids

Nasza Misja

Wychowanie dziecka na mądrego i szczęśliwego człowieka to najpiękniejszy dar, jaki możemy – my dorośli – mu dać. Jest to prawdziwe wyzwanie, które wymaga od nas odwagi, odpowiedzialności oraz cierpliwości w odkrywaniu potencjału, drzemiącego w każdym z maluchów.

girls-in-kindergarten-K4XRK2K-1.jpg
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua Totam rem.
group-painting-in-kindergarten-2021-04-02-19-14-46-utc-1.jpg

W naszym przedszkolu staramy się uwrażliwić dzieci na piękno obecne wokół nas na co dzień.

drawing-in-kindergarten-2021-04-05-21-35-33-utc-1.jpg

Jesteśmy przekonani, że znajomość języków obcych jest niezbędnym atrybutem każdego obywatela świata.

O nas

Zajęcia i warsztaty

W naszym Przedszkolu dzieci mają okazję rozwijać swoje indywidualne talenty na niezwykłych zajęciach dodatkowych. W ramach pobytu w przedszkolu zapewniamy różnorodne i atrakcyjne zajęcia dla dzieci oraz można również skorzystać z indywidualnych zajęć z logopedą.

Adaptacja dostosowana do indywidualnych potrzeb Rodzica I Dziecka

NASZA KADRA

Współpracujemy tylko z wykształconą i mająca doświadczenie karą pedagogów. Każdy z nich posiada ukończony kurs pierwszej pomocy. Dzieci są pod stałą opieką specjalistów : psychologa , pedagoga specjalnego, logopedy.

Galeria